اشتراک گذاری
انصراف
بستن
ارسال پیام
انصراف
بستن

ماهمان نسل جوانیم. ..


از این 2 میلیون نفری که انصراف دادند 1 میلیونشون اجباری بود
مثل نظامی ها

کجا هستن اون کسانی ک شعار 24 خرداد رو درک کردند  

ماهمان نسل جوانیم. ..


خدا لعنت كند رضاخان را كه اگر هيچ خيانت ديگري هم نكرده بود همين كشف حجاب براي جهنمي شدنش كافي بود.

امروز اما همچنان مهمترين مسئله ي فرهنگي جامعه ي ما همين كشف! حجاب است. يعني هنوز براي خيلي ها ارزش و اهميت حجاب در پيشرفت و سعادت يك ملت كشف نشده است. اين خيلي ها شامل عده ي زيادي مي شود، از خانواده هاي سنتي و نه مذهبي كه چون درك درستي از فرهنگ حجاب ندارند نتوانسته اند دختران خود را در مقابل موج هاي سهگين تهاجم فرهنگي واكسينه كنند تا آن مسئولين بي فرهنگي كه چادر را براي زندانيان زن اجباري مي كنند، از آن فيلمسازان بي بصيرتي كه تا مي خواهند يك خانواده ي فقير و بيچاره را نشان بدهند سر مادر خانواده يك چادر رنگ و رو رفته مي كنند تا آن خانم هاي چادري كه با شلختگي و بي نظمي چادر به سر مي كنند، از آن مسئولين آموزش و پرورشي كه از فرهنگ سازي در دبستان هاي دخترانه غافلند تا آن دسته از خانم هاي معلمي كه بدون اعتقاد به فرهنگ حجاب سر كلاس هاي درس حاضر مي شوند، از آن مسئولين بي فكري كه چادر بيست سي هزار توماني و مانتوي تنگ شش هفت هزار توماني را مي بينند و هيچ كاري نمي كنند تا...
عمر آدم مثل برق و باد مي گذرد و چين و چروك هاي پاييزي زود از راه مي رسند. طراوت و شادابي جواني درست مثل تعطيلات نوروز به يك چشم به هم زدن تمام مي شود و در اين بين آنها كه به همين چند روز دنيا دل خوش كرده اند بد جوري بازي را باخته اند. خوش به حال دختراني كه صورت هاي آرايش كرده را با چهره هاي معصومانه و نگاه هاي گناه آلود رهگذران را با نظر رحمت خداوند عوض مي كنند. جواني و زيبايي ابدي در بهشت گواراي وجودشان!
امروز حفظ حجاب از مظاهر جهاد في سبيل الله است پس خواهرم لطفا حجابت ...

ماهمان نسل جوانیم. ..


سلام به همه دوستان

و علیکم السلام  
سلام خوبيد خوش اومديد  

ماهمان نسل جوانیم. ..


به گزارش جهان یکی از مداحان به نام عباس حیدرزاده در برنامه نینوا که از شبکه رادیو معارف پخش شد خاطره ای را نقل کرد.
وی گفت: ایام فاطمیه ای در محضر رهبر معظم انقلاب آیه الله خامنه ای مداحی کردم ؛ اواخر مداحی به حضار در مجلس گفتم حالا همه دستها را بیارن بالا و چند مرتبه صدا بزنند یا زهرا.
بعد از پایان مداحی برای احترام و عرض ادب خدمت مقام معظم رهبری رسیدم، ایشان بعد از احوالپرسی به این مضمون فرمودند: فلانی ما در هیچ کجا نه در منابع شیعه و نه در منابع سنی نداریم که در هنگام بردن نامی غیر از خدا دستان خود را بالا ببرید.از این به بعد این کار را نکنید و به دیگر مداحان هم این مطلب را بگو . وقتی شما این کار را بکنید بهانه به دست دیگران می افتد و می گویند ببینید آنها در کنار نام خدا برای ائمه هم دستان خود را بالا می برند.
mahegodal.ir

بسیار مفید بود.متشکر  

ماهمان نسل جوانیم. ..


شبکه نسیم که با گذشت نزدیک به 7 ماه از آغاز فعالیت خود هنوز به صورت آزمایشی پخش می شود!! در اقدامی با ترویج خرافات در نامگذاری سال ها به نام حیوانات عبارت سال اسب را در گوشه تصویر به نمایش گذاشت.
این شبکه که با پخش چندین باره ی برنامه های تکراری خود در طول روز فعالیت خود را ادامه میدهد با بی توجهی به نامگذاری شعار سال توسط رهبر انقلاب با نام سال “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” عبارت “سال اسب” را در کنار تصویر نمایان کرد

اینجور نقدا فقط یه جور غز زدنه..منم با نظر بنده گنه کار موافقم..  
من نظرتونو قبول ندارم و این چیزی رو اثبات نمی کنه.  

ماهمان نسل جوانیم. ..


لطفا حتما انصراف دهید!
زیر نویس کردن توجیهی انصراف از دریافت یارانه در زمان پیک مخاطبان و هنگام پخش برنامه
های پرمخاطب تلوزیونی به شکل گسترده پخش می شود از این نمونه ها است. زیر نویس هایی با ادبیات و عجیب که آن را با مسائل اعتقادی مردم مانند ( ایثارگری، افزایش برکت در زندگی روزمره با نگرفتن یارانه!) پیوند زده است باعث بدبینی اکثر خانوارها شده است.

اگه قراربود انصراف بازی باشه اصن چرا اجرا کردن؟؟؟  
چرا ریس بانک مرکزی از کاهش نرخ دلار ناراحت می شود ....................  
چرا بالا می رود  
چه کسی قیمت دلار را بالا میبره ؟  
به عنوان نمونه اگر سال 89 قیمت بنرین 80 سنت بود و معادل 750 تومان الان قیمت بنزین 80 سنی الان به ریال حدود 2400 تومان هست  

ماهمان نسل جوانیم. ..


شاهرگم رو برای رهبر میدم
ودیگر هیچ...
mahegodal.ir

ماهمان نسل جوانیم. ..


دوستان اگه هوای شمال به سرتون زد من خونه کوهستانی هم سراغ دارم

یه منقل اتیش کم داره  
قدرت خدارو میبینید......چقدر قشنگه....  

ماهمان نسل جوانیم. ..


پایگاه‌ها‌ی اینترنتی به تازگی تصویری از یک تروریست تکفیری ژاپنی منتشر کرده‌اند که برای جهاد راهی کشور سوریه شده است.
این تروریست تکفیری ژاپنی «حسن کوناکاتا» نام دارد و از شهر «توکیو» ژاپن راهی کشور سوریه شده تا خواسته‌ها و مطالبات مردم سوریه در حوزه آزادی و دموکراسی را محقق کند.
کوناکاتا کارشناس امور ادیان آسمانی است که در سال 1983 به اسلام درآمد و راهی دانشگاه قاهره شد و دکترای علوم اسلامی را از این دانشگاه گرفت.

ماهمان نسل جوانیم. ..


دوستان میدونید این کیه؟

هیچی میخواستم داغتو تازه کنم منظور دیگه ای نداشتم  
چه ربطی داشت  
زدی توخال(تو سرباز خوبی برای مملکت میشی)  
شاعر دربار فرح پهلوی که وزارت ارشاد اونو برای شعرفجرامسال دعوت کرد تازه در تازه ترین اظهاراتش گفته ائمه مظهر خشونت هستند(الکی نیست مقام معظم رهبری از فرهنگ ناله داره )  
درسته؟  
مطالب قدیمی تر